Maj 27, 2012 · Alkomaty

Moim zdaniem najlepsze alkomaty to są te wyprodukowane przez firmę DKD. Jest to firma, która produkuje alkomaty dowodowe. Takie alkomaty posiadają stabilny i europejski, czujnik elektrochemiczny, który jest jednowylotowy.

Takie alkomaty są dostępne dla klientów na terenie całej Europy a ich cena jest naprawdę bardzo przystępna. Te alkomaty należą do wysoce renomowanej europejskiej marki alkomatów o nazwie Alkohit. Premierowe produkty tej firmy pojawiły się pierwszy raz na targach samochodowych w Europie – IAA oraz ESSEN MOTOR SHOW w Niemczech a pamiętajmy, że są to targi prestiżowe.

Alkomaty te reagują tylko i wyłącznie na alkohol. W instrukcji obsługi ani kartach gwarancyjnych nie ma żadnych ukrytych zapisów, które mogłyby okazać się niekorzystne dla użytkownika tychże sprzętów. Moim zdaniem również bardzo ważne jest to, że firma ta daje gwarancję nie tylko na alkomaty, lecz również na sensor, czyli czujnik elektrochemiczny.

Firma ta daje również możliwość wymienienia swojego używanego modelu na nowszy za niewielką dodatkową opłatą. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tych urządzeń jest nie tylko w Polsce, a również w innych europejskich krajach.  Ogólnie rzecz ujmując firma Alkohit zadebiutowała z alkomatem Alkohit AH69 i od tego debiutu zdobyła już zaufanie wielu tysięcy firm. Po wielu latach uznania producenci zdecydowali się na rozszerzenie asortymentu oraz wprowadzenie alkomatów AH oraz X. Teraz klientami tego producenta są nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni, ponieważ mogą oni nareszcie posiadać alkomaty elektrochemiczne do swojego własnego i prywatnego używania.

Tags:
Written by